Harry Potter and Muggle ones
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter and Muggle ones

Нека заедно да изживеем магията!!~
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц

Go down 
+2
NimphadorA TonkS
Fairytale`
6 posters
АвторСъобщение
Fairytale`
Ronald Weasley's wife
Fairytale`


Брой мнения : 142
Age : 31
Registration date : 31.12.2007

Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Empty
ПисанеЗаглавие: Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц   Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 4:10 pm

Снимките на филма вече са започнали - от началото на декември.
Вече има няколко интервюта , sneak peak-ove и снимки^^^
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterfans.forummotion.com
NimphadorA TonkS
Auror
NimphadorA TonkS


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 02.01.2008

Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц   Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 1:50 am

оле просто нямам търпение да го зяпам тос филм простооооооо.......^^^^^^^^^^^^дано да са го направили както тряа , щото иначе Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
http://www.sladkootqgodi.blogspot.com
hrisityYy
First year
First year
hrisityYy


Брой мнения : 67
Age : 31
Registration date : 03.01.2008

Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц   Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 7:24 am

Според оповестеното досега,премиерата у нас е на 28 ноември 2008 .Нямам тъпрение.Ще отида директно на премиерата)както направих с "Ордена на феникса")
Върнете се в началото Go down
DrEaMs_GiRl
First year
First year
DrEaMs_GiRl


Брой мнения : 16
Age : 28
Registration date : 03.01.2008

Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц   Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 7:58 am

Трябва да го направят страхотен,защото 6 книга ми е любима и няма как да осерат 6 филм!Искам по - скоро да идва ноември че да го гледам Кеф
Върнете се в началото Go down
Fairytale`
Ronald Weasley's wife
Fairytale`


Брой мнения : 142
Age : 31
Registration date : 31.12.2007

Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц   Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 8:08 am

По-късно ще кача и инфото ,което имам =))
Иначе и аз нямам търпение за шестата част , особено много искам да гледам сцените на ревност на Хърмаяни , пък и Рупъррт ще е много сладък ^^^ .
Само много ме е яд че режисьора е разкрал факта за Меропа , Мерсволуко и там прадедите на Волдеморт , пък е важна част ...
Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterfans.forummotion.com
hrisityYy
First year
First year
hrisityYy


Брой мнения : 67
Age : 31
Registration date : 03.01.2008

Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц   Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 8:59 am

Fairytale` написа:
По-късно ще кача и инфото ,което имам =))
Иначе и аз нямам търпение за шестата част , особено много искам да гледам сцените на ревност на Хърмаяни , пък и Рупъррт ще е много сладък ^^^ .
Само много ме е яд че режисьора е разкрал факта за Меропа , Мерсволуко и там прадедите на Волдеморт , пък е важна част ...
Rolling Eyes
Така е права си.Аз също се учудих когато в Потър-мания прочетох статията "Без семейство Гонт в 6-тия филм" .Това според мен е една неразделна част от историята и на тези,които не са чели книгата няма да им стане ясно.
Върнете се в началото Go down
Fairytale`
Ronald Weasley's wife
Fairytale`


Брой мнения : 142
Age : 31
Registration date : 31.12.2007

Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц   Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 10:45 am

Без семейство Гонт в шестия филм


След като от Warner Bros оповестиха пълния списък на изпълнителите за шестия филм без да споменат важни за действието персонажи, сега вече знаем кои именно ще отпаднат поради съкращения в сценария. Новината е тревожна, защото става дума за тримата Гонт: Меропа, Морфин и Мерсволуко. Но това не е всичко. В шестия филм от сагата няма да видим също така Хефциба Смит, нито министър-председателя на мъгълите. Естествено, отсъствието на героите означава, че няма да видим и сцените, в които те имат участие - разговорът на Фъдж с мъгълския министър в началото на шеста книга, както и случилото се между Том Риддъл и неговия вуйчо Морфин. Както всички знаем, това са неща, които имат отношение към миналото на Волдемор.
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterfans.forummotion.com
Fairytale`
Ronald Weasley's wife
Fairytale`


Брой мнения : 142
Age : 31
Registration date : 31.12.2007

Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц   Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 10:54 am

Върнете се в началото Go down
https://harrypotterfans.forummotion.com
Fairytale`
Ronald Weasley's wife
Fairytale`


Брой мнения : 142
Age : 31
Registration date : 31.12.2007

Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц   Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 11:03 am

Ето новите лица във филма:

The Cast :

Jessie Cave ... Lavender Brown

Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц 69a8e2084d6e3413ea463c784eb37d14
Jim Broadbent ... Horace Slughorn
Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц 250555~Jim-Broadbent-Posters
Hero Fiennes-Tiffin ... Tom Riddle - Age 11
Frank Dillane ... Teenage Riddle
Незнам , ама мисля че Лавендър можеше да е и малко по сладка =)
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterfans.forummotion.com
NimphadorA TonkS
Auror
NimphadorA TonkS


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 02.01.2008

Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц   Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 11:09 am

Лавендър много ми мяза на някой ма сега не се сещам на кой...Мон не ти се отваря обаче снимката на Слъгхорн
Върнете се в началото Go down
http://www.sladkootqgodi.blogspot.com
hrisityYy
First year
First year
hrisityYy


Брой мнения : 67
Age : 31
Registration date : 03.01.2008

Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц   Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 11:37 am

Много мерси за клипчетата!Виждам,че там Ема все още е с платиненоруса коса.Изсветляването се наложи заради снимките на филма й "Балетни пантофки".
И наистина актрисата,която е избрана за Лавендър нещо не ми харесва.Мжеше да е малко по-сладка.
Върнете се в началото Go down
Fairytale`
Ronald Weasley's wife
Fairytale`


Брой мнения : 142
Age : 31
Registration date : 31.12.2007

Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц   Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 11:43 am

hrisityYy написа:
Много мерси за клипчетата!Виждам,че там Ема все още е с платиненоруса коса.Изсветляването се наложи заради снимките на филма й "Балетни пантофки".
И наистина актрисата,която е избрана за Лавендър нещо не ми харесва.Мжеше да е малко по-сладка.

off:// а този нейния филм го гледах в нета само че нито знам дали са го давали по кината , нито дали го има някъде в българските тракери .. Ако знаеш нещо pls,helppp Зачервих се !

Права си за Лавендър ... Ама не се зна де , нека да я видим и на филма Съмняващо се
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterfans.forummotion.com
Fairytale`
Ronald Weasley's wife
Fairytale`


Брой мнения : 142
Age : 31
Registration date : 31.12.2007

Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц   Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 8:47 am

Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Rhrl

affraid Shocked Учудено
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterfans.forummotion.com
Fairytale`
Ronald Weasley's wife
Fairytale`


Брой мнения : 142
Age : 31
Registration date : 31.12.2007

Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц   Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 8:54 am

OMFG !!! Oще една !!!!!
Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Rhrl3
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterfans.forummotion.com
theatre
First year
First year
theatre


Брой мнения : 18
Age : 29
Registration date : 26.01.2008

Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц   Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Icon_minitimeСъб Яну 26, 2008 4:21 am

Изпълнителката на ролята на Лавендър наистина не я бива.Лавендър по принцип е леко лигавка,а тая актриса си е направо груба.
Върнете се в началото Go down
hrisityYy
First year
First year
hrisityYy


Брой мнения : 67
Age : 31
Registration date : 03.01.2008

Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц   Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Icon_minitimeСъб Яну 26, 2008 6:26 am

Ами относно "Балетни Пантофки"-търсих го,но го няма в бългастките тракери.Не го намерих и част от чуждестранните.....според това което съм засичала в нета,е излязъл дирактно на ДВД,защото е малка продукция.
Върнете се в началото Go down
emma_watson
First year
First year
emma_watson


Брой мнения : 29
Registration date : 01.01.2008

Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц   Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Icon_minitimeСъб Фев 09, 2008 3:05 am

На мне пък Лавендър ми харесва lol! По скоро не съм доволна от избора за проф. Слъгхорн,представях ди го по друг начин-по пълничък и т.н,абее незнам ще видим все пак confused А..и снимките на Том Риддъл също не се отварят,ако можеш да ги оправиш,че много искам да го видя Кеф
Върнете се в началото Go down
http://www.hpmagicworld.forumi.bg
Sponsored content





Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц   Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Новия филм - Хари Потър и Нечистокръвния принц
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter and Muggle ones :: ...И още Хари Потър :: Хари Потър филмите и игрите-
Идете на: