Harry Potter and Muggle ones
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter and Muggle ones

Нека заедно да изживеем магията!!~
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Лексиконче^^

Go down 
+3
Fairytale`
hrisityYy
NimphadorA TonkS
7 posters
АвторСъобщение
NimphadorA TonkS
Auror
NimphadorA TonkS


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 02.01.2008

Лексиконче^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Лексиконче^^   Лексиконче^^ Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 3:49 am

Ами нека всеки от форумците тука напише по нещо малко за себе си , за да се опознаем^^
Върнете се в началото Go down
http://www.sladkootqgodi.blogspot.com
hrisityYy
First year
First year
hrisityYy


Брой мнения : 67
Age : 31
Registration date : 03.01.2008

Лексиконче^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче^^   Лексиконче^^ Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 8:11 am

Е,май аз съм първата.

Аз съм Христина,почти на 15,от София.Имам сестра на 9 години.Ограмна фенка съм на ХП(и книгите,и филмите),Карибски Пирати,Властелина на пръстените и др. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Fairytale`
Ronald Weasley's wife
Fairytale`


Брой мнения : 142
Age : 31
Registration date : 31.12.2007

Лексиконче^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче^^   Лексиконче^^ Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 8:27 am

Здравейте на всички !

Аз се казвам Симона на 15 години съм от Варна , зодия Дева .
Имам по - малка сестра казва се Нели и хич не си приличаме , нямам домашни животинки Sad
Имам доста любими филми и сериали и съм им адска фенка =))
Ужасно обожавам Хари Потър и цялата история , по специално тази на Рон и Хърмаяни и още по специално Рупърт .
Това засега от мен =)
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterfans.forummotion.com
Greg^girl
First year
First year
Greg^girl


Брой мнения : 71
Age : 32
Registration date : 03.01.2008

Лексиконче^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче^^   Лексиконче^^ Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 8:31 am

Ми здравейте... Кеф Аз съм Мила.На 16 години съм.ОТ София.Много харесвам Хари Потър,Властелинът на пръстените и... и... Д-Р ХАУС
Върнете се в началото Go down
NimphadorA TonkS
Auror
NimphadorA TonkS


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 02.01.2008

Лексиконче^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче^^   Лексиконче^^ Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 10:55 am

Здрасти Аз съм Лора , на 15 от Варна...
имам малка сестра на 7 години -Калина , която е пълно мое копие , като изключим русата й коса...
Обожавам Хари Потър , всички персонажи в него...
Нямам домашен любимец , обичам много котките...
Лятото искам да си направя татуировка на гърба , макар че баща ми не одобрява , но... ЩЕ СИ НАПРАВЯ Twisted Evil Twisted Evil
Най - много си обичам другата админка... иии това е за сега...
Върнете се в началото Go down
http://www.sladkootqgodi.blogspot.com
Harry
First year
First year
Harry


Брой мнения : 27
Age : 29
Registration date : 03.01.2008

Лексиконче^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче^^   Лексиконче^^ Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 2:29 am

АЗ съм Хари Cool На 13 съм и съм от Бургас santa
Върнете се в началото Go down
http://thedevil.myminicity.com/tra
NimphadorA TonkS
Auror
NimphadorA TonkS


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 02.01.2008

Лексиконче^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче^^   Лексиконче^^ Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 2:36 am

е па кажи нещо друго за себе си ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.sladkootqgodi.blogspot.com
luna_lovegood
First year
First year
luna_lovegood


Брой мнения : 40
Age : 31
Location : там на онова място прокълнатото, дето няма радост
Registration date : 03.01.2008

Лексиконче^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче^^   Лексиконче^^ Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 3:16 am

Първо искам да благодаря за поканата във Вибокса. Very Happy л Казвам се Марина Иванова на 15 години съм и живея в Пазарджик. Сестра ми е на 23 год. Надя, а майка ми и баща ми са лекари.Запалена по "Хари Потър" и освен това съм в художествена паралелка и много обичам да рисувам готика. Ами това е от мен, ако има нещо питайте Wink
Върнете се в началото Go down
hrisityYy
First year
First year
hrisityYy


Брой мнения : 67
Age : 31
Registration date : 03.01.2008

Лексиконче^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче^^   Лексиконче^^ Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 10:55 am

luna_lovegood написа:
Първо искам да благодаря за поканата във Вибокса. Very Happy л Казвам се Марина Иванова на 15 години съм и живея в Пазарджик. Сестра ми е на 23 год. Надя, а майка ми и баща ми са лекари.Запалена по "Хари Потър" и освен това съм в художествена паралелка и много обичам да рисувам готика. Ами това е от мен, ако има нещо питайте Wink
И моите са лекари!Какви специалности са твоите родители?Майка ми е офталмолог,баща ми е кардиолог Very Happy
Върнете се в началото Go down
theatre
First year
First year
theatre


Брой мнения : 18
Age : 29
Registration date : 26.01.2008

Лексиконче^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче^^   Лексиконче^^ Icon_minitimeСъб Яну 26, 2008 8:23 am

Аз съм Димана,на 13 години съм(е,ще стана на 14 след...ъъъ..5 месеца Laughing ).От Хасково съм,живея с майка си,понеже родителите ми са разведени(е,преживява се,тогава бях на 7 мина доста време Wink ).Обожавам ХП(най-вече книгите),преди се оприличавах на Ема,ама тая мания вече свърши Very Happy .Нямам братя или сестри,нито домашен любимец.Ходя на театрално майсторство,мечтая да стана актриса,но преди това да ида в НАТФИЗ.Общо взето..това е Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лексиконче^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексиконче^^   Лексиконче^^ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лексиконче^^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter and Muggle ones :: Форумци zone :: За форумците.-
Идете на: