Harry Potter and Muggle ones
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter and Muggle ones

Нека заедно да изживеем магията!!~
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж

Go down 
+5
Nightwish
Fairytale`
hrisityYy
Greg^girl
NimphadorA TonkS
9 posters
АвторСъобщение
NimphadorA TonkS
Auror
NimphadorA TonkS


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 02.01.2008

Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж Empty
ПисанеЗаглавие: Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж   Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 11:38 am

Е кажете си мнението за актрисата , за това добре ли си играе ролята и като цяло това е нейната темичка^^

Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж 74310A
Върнете се в началото Go down
http://www.sladkootqgodi.blogspot.com
Greg^girl
First year
First year
Greg^girl


Брой мнения : 71
Age : 32
Registration date : 03.01.2008

Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж   Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 11:43 am

Ми във филма ми иде да я удуша,както и в книгата,де...Иначе сега играе в Суини Тод с Джони Деп...Неква сладурка е...
Върнете се в началото Go down
NimphadorA TonkS
Auror
NimphadorA TonkS


Брой мнения : 110
Age : 31
Registration date : 02.01.2008

Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж   Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 12:03 pm

харесва ми начина по който изглежда...супер налудничево!!!!!просто си е влязла в ролята и я играе адски добре!!!!!
Върнете се в началото Go down
http://www.sladkootqgodi.blogspot.com
hrisityYy
First year
First year
hrisityYy


Брой мнения : 67
Age : 31
Registration date : 03.01.2008

Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж   Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 12:24 pm

Героинята ми е изключително противна,но самата актриса е много способна.Гледала съм я в не-малко филми и наистина играе много добре.Най-подходящата според мен,за ролята на Белатрикс.
Върнете се в началото Go down
Fairytale`
Ronald Weasley's wife
Fairytale`


Брой мнения : 142
Age : 31
Registration date : 31.12.2007

Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж   Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 8:50 am

Актрисата яко са я нацелили , а косата и грима дето и го правят определено мяза на Белатрикс xDD
Но , иначе "госпожица Бела" ми е толкова противна че няма на къде...Няма , няма , няма , няма да й простя че уби Сириус Mad Плачещо Плачещо Плачещо
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterfans.forummotion.com
Nightwish
First year
First year
Nightwish


Брой мнения : 33
Age : 28
Registration date : 03.01.2008

Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж   Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж Icon_minitimeНед Яну 13, 2008 8:26 am

Играе си ролята просто перфектно няма спор
ама както повечето хора преди мене ми иде им тегла едно авада кедавра ма със злоба такова никога никога
НИКОГА
няма да им проста закъде уби моя човек Плачещо Плачещо Плачещо
ах как липсва сириус Плачещо Плачещо Плачещо Плачещо Плачещо Плачещо Плачещо Плачещо
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/x-nightwish-x/
theatre
First year
First year
theatre


Брой мнения : 18
Age : 29
Registration date : 26.01.2008

Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж   Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж Icon_minitimeСъб Фев 09, 2008 4:25 am

Супер готина актриса,мен лично много ме кефи(не Белатрикс,а Хелена) Razz .Голяма сладуранка е,гледала съм я и в един незабравим за тея които да го гледали филм-"Хамлет".В Шекспировата драма Бонам Картър играя една от главните героини-красавицата Офелия cheers
Върнете се в началото Go down
..:<Hermione_Granger&
First year
First year
..:<Hermione_Granger&


Брой мнения : 53
Registration date : 10.05.2008

Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж   Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж Icon_minitimeСъб Май 10, 2008 7:20 am

Отново съм съгласна с NimphadorA TonkS
Върнете се в началото Go down
Pozzallo
First year
First year



Брой мнения : 1
Registration date : 20.07.2009

Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж   Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж Icon_minitimeПон Юли 20, 2009 2:57 pm

Нз какво толкова ви дразни в филма ! Мен лично мн ме кефи как играе и ме радва адски мн особено като направи някаква простотия ! Суперски грим и прическа и мн щура ! Very Happy Very Happy Белатрикс rlz
Върнете се в началото Go down
Ариана Дъмбълдор
First year
First year
Ариана Дъмбълдор


Брой мнения : 14
Age : 29
Registration date : 07.04.2011

Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж   Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 7:06 pm

Белатрис може да е зла, но актрисата въобще не такава. Напротив много е мила. Може да е зла, но не може да й се отрече, че не е хубава.Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж 013228655
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж   Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хелена Бонам Картър/Белатрикс Лестранж
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter and Muggle ones :: ...И още Хари Потър :: Актьорите и техните герои-
Идете на: