Harry Potter and Muggle ones
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter and Muggle ones

Нека заедно да изживеем магията!!~
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Robert Patisson/Cedric Diggory

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
hrisityYy
First year
First year
hrisityYy


Брой мнения : 67
Age : 31
Registration date : 03.01.2008

Robert Patisson/Cedric Diggory Empty
ПисанеЗаглавие: Robert Patisson/Cedric Diggory   Robert Patisson/Cedric Diggory Icon_minitimeПон Яну 07, 2008 1:03 am

Седрик Дигъри

Robert Patisson/Cedric Diggory CedricDiggory
Търсач на хафълпафския куидичен отбор, префект и образцов ученик. Голям красавец, харесван от всички, избраник на "Хогуортс" за Тримагическия турнир, той става случайна жертва на Черния Лорд и умира от проклятието Авада Кедавра. Магическа пръчка: 31 сантиметра, ясен, гъвкава с косъм от еднорог, висок 17 длани.


Какво е мнението ви за актьора?А за Седрик?
Върнете се в началото Go down
theatre
First year
First year
theatre


Брой мнения : 18
Age : 29
Registration date : 26.01.2008

Robert Patisson/Cedric Diggory Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robert Patisson/Cedric Diggory   Robert Patisson/Cedric Diggory Icon_minitimeСъб Фев 09, 2008 4:47 am

Ами актьора не ми харесва,незнам 'що,ама просто нещо не ме влече към него.Антипатичен ми е Rolling Eyes .Иначе героя му си е супер(Сердик де Cool ),ама много жалко,че умря silent
Върнете се в началото Go down
..:<Hermione_Granger&
First year
First year
..:<Hermione_Granger&


Брой мнения : 53
Registration date : 10.05.2008

Robert Patisson/Cedric Diggory Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robert Patisson/Cedric Diggory   Robert Patisson/Cedric Diggory Icon_minitimeСъб Май 10, 2008 7:06 am

А на мен ми харесва!
Robert Patisson/Cedric Diggory Robert_pattinson_1
Върнете се в началото Go down
Ариана Дъмбълдор
First year
First year
Ариана Дъмбълдор


Брой мнения : 14
Age : 29
Registration date : 07.04.2011

Robert Patisson/Cedric Diggory Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robert Patisson/Cedric Diggory   Robert Patisson/Cedric Diggory Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 7:23 pm

Robert Patisson/Cedric Diggory Downloadli
На мен ми ро-харесва като магьосник отколкото като вампир. Ако ме попита бих му казала да играе повече роли като такъв. С екипа на дома си е по сладък отколкото с костюм.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Robert Patisson/Cedric Diggory Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robert Patisson/Cedric Diggory   Robert Patisson/Cedric Diggory Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Robert Patisson/Cedric Diggory
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter and Muggle ones :: ...И още Хари Потър :: Актьорите и техните герои-
Идете на: