Harry Potter and Muggle ones
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter and Muggle ones

Нека заедно да изживеем магията!!~
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Изпит за С.О.В.А.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
DrEaMs_GiRl
First year
First year
DrEaMs_GiRl


Брой мнения : 16
Age : 28
Registration date : 03.01.2008

Изпит за С.О.В.А. Empty
ПисанеЗаглавие: Изпит за С.О.В.А.   Изпит за С.О.В.А. Icon_minitimeВто Юни 17, 2008 7:39 am

Здравейте,понеже тук е тема за идеи,реших да пусна моята.
Не знам дали някой го е правил досега, затова направо ще го напиша:
Съставих си свой изпит за С.О.В.А.,който се състои от 50 въпроса, свързани с учебния материал в Хогуортс.Въпросите са правени по информация от potter-mania.com и от книгите, и филмите.
Идеята ми е да пусна тук изпита за точно определено време и желаещите да се пробват,а след това ще получат отговор.Понеже сама се убедих,че изпитите,които са в сайта на Роулинг създават трудности,защото не са преведени,а терминологията е сложна...
Не знам дали ще проявите интерес,ако да-моля пишете тук,за да знам. Very Happy
Регламентът е следния:
Пускам теста в определен(и удобен) за всички ден и час.Тестът стои във форума точно 60 минути,след което изтривам мнението си.
Вие трябва да ми пратите отговорите си по и-мейл.Процедирайте така:
1.Г)
2.Д) и т.н.
На въпросите с отворен отговор пишете:
3.отговор....

След приключването на теста аз(заедно с една моя приятелка) ще проверя тестовете и ще получите отговор до 1 седмица.(с писмо, по определен образец)
А след окончателното приключване на проверката, ще пуснем таблица с обобщение на успеха.
Ако имате въпроси,пишете тук.
Очаквам да се записвате!
Върнете се в началото Go down
Greg^girl
First year
First year
Greg^girl


Брой мнения : 71
Age : 32
Registration date : 03.01.2008

Изпит за С.О.В.А. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпит за С.О.В.А.   Изпит за С.О.В.А. Icon_minitimeВто Юни 17, 2008 11:25 am

записвам се.
Върнете се в началото Go down
hrisityYy
First year
First year
hrisityYy


Брой мнения : 67
Age : 31
Registration date : 03.01.2008

Изпит за С.О.В.А. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпит за С.О.В.А.   Изпит за С.О.В.А. Icon_minitimeСря Юни 18, 2008 8:22 am

Аз също.
Върнете се в началото Go down
DrEaMs_GiRl
First year
First year
DrEaMs_GiRl


Брой мнения : 16
Age : 28
Registration date : 03.01.2008

Изпит за С.О.В.А. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпит за С.О.В.А.   Изпит за С.О.В.А. Icon_minitimeЧет Юни 19, 2008 3:31 am

Чакам за достатъчно желаещи и ще го пусна.Иначе регламентът е следния:
Пускам теста в определен(и удобен) за всички ден и час.Тестът стои във форума точно 60 минути,след което изтривам мнението си.
Вие трябва да ми пратите отговорите си по и-мейл.Процедирайте така:
1.Г)
2.Д) и т.н.
На въпросите с отворен отговор пишете:
3.отговор....

След приключването на теста аз(заедно с една моя приятелка) ще проверя тестовете и ще получите отговор до 1 седмица.(с писмо, по определен образец)
А след окончателното приключване на проверката, ще пусна таблица с обобщение на успеха.
Ако имате въпроси,пишете тук.
Очаквам да се записвате! Smile
Върнете се в началото Go down
DrEaMs_GiRl
First year
First year
DrEaMs_GiRl


Брой мнения : 16
Age : 28
Registration date : 03.01.2008

Изпит за С.О.В.А. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпит за С.О.В.А.   Изпит за С.О.В.А. Icon_minitimeЧет Юни 19, 2008 3:32 am

Днес удобно ли ви е да пуснем теста,но трябва да е някакъв час,който да е удобен за всички.Ако ви харесва 7 или 8?Кажете?Регламентът е такъв,че пускаме теста за 50 минути във форума,след което го трием.Вие трябва да изпратите вашите отговори на адрес:
owls_exams@abv.bg
Отговорите,които са изпратени по-късно от 55 минути след пускането на теста,се анулират.Не можем да ви накараме да не "преписвате",но това е за вас,не е с цел да ви убиваме или каквото и да е,решението е ваше.
Отговор ще получите до един месец.Моля,пишете си името и сайта,от който правите теста.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Изпит за С.О.В.А. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изпит за С.О.В.А.   Изпит за С.О.В.А. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Изпит за С.О.В.А.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter and Muggle ones :: Muggle's zone :: Говорилня-
Идете на: